All Products
Contact Person :
Sisi Zhao
Phone Number :
+86-13853290988
Keywords [ double wall corrugated pipe extrusion line ] match 753 Products.
PA PVC 200kg/H 250mm Corrugated Pipe Making Machine
| Pipe ID: | 90-250mm |
|---|---|
| Molds: | ID75mm, 100mm, 125mm, 150mm |
| Corrugator: | 1 Set Corrugator |
PE Large Diameter Corrugated Pipe Making Machine DWC Pipe Extrusion Machine
| Screw Design: | 2 Single Screw |
|---|---|
| Certification: | CE ISO SGS |
| Raw Material: | PP PE Granules |
75-250mm Hdpe Pipe Extrusion Machine Pvc Pipe Manufacturing Plant
| Name: | Hdpe Pipe Extrusion Machine |
|---|---|
| Condition: | New |
| Application: | Pipe |
High Speed Production Dual Wall Pipe Production Line With Low Energy Consumption
| Extruder Type: | Single Screw Extruder |
|---|---|
| Materials: | PVC /PE /MPP/PA/HDPE |
| More Types: | High Speed Available |
PE / PP Single Layer Spiral Pipe Extrusion Line , SBG63-250 Spiral Pipe Making Machine
| Automatic Grade: | Fully Automatic |
|---|---|
| After-sales Service: | Engineers Available To Service |
| Manufacture: | 30 Years |
Conveying Gas 37kw 180kg/H Spiral Pipe Production Line
| Pipe ID: | 80-200 Mm |
|---|---|
| L:D: | 30:1 |
| Extruder: | SJ-90/30 |
106mm HDPE Anti Erosion Corrugated Pipe Extruder
| Pipe Diameter: | 200-800mm |
|---|---|
| Extruder: | SJ 150/33 & SJ 90/33 |
| Capacity: | 700 Kg/h |
Customizable PVC Corrugated Pipe Making Machine For PVC Material Production
| Water Pipe Diameter: | 100-1500MM |
|---|---|
| Payment: | T/T, L/C |
| Origin: | China |
9-400mm Single Wall Corrugated Pipe Machine / PE Carbon Spiral Pipe Extrusion Line
| Place Of Origin: | Shangdong , China |
|---|---|
| Voltage: | 380V Or Customized |
| Power(W): | According To The Model |
80kg/H Single Wall PP material Corrugated Pipe Machine
| Extruder: | SJ 65/30 |
|---|---|
| Motor: | AC Motor 18.5 Kw |
| Max Output: | 80 Kg/h |

